MANUFAKTURA RODZINNA TAKI ŚWIĘTY

Mamy wpływ na świat! Jeśli nam się wydaje, że nie – jesteśmy w błędzie. Zmiany należy zaczynać zawsze od siebie.

Wierzymy w małe firmy. To one napędzają biznes. Skąd to wiemy? Sami jesteśmy małą firmą i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu każdego dnia trzeba podjąć, aby iść naprzód. Najbardziej cenimy sobie wolność. 

Mimo, że jesteśmy małą manufakturą rodzinną – nie mamy kompleksów. Cele wychodzą z naszych marzeń. Na tym polega przewaga małych i średnich firm nad dużymi. Tu wciąż pamięta się marzenie, które jest obecne w działaniach. A naszym marzeniem jest szerzyć ideę świętości w życiu codziennym.

Nie lubimy sieciówek! Nie jest nam obojętny los naszej planety dlatego nie mamy nadwyżek produkcji. Nie lubimy wyprzedawać ich potem za grosze. Mówimy STOP dwunastu sezonom w kolekcji! Jesteśmy przeciwnikami kupowania dużej ilości ubrań, przechowywania ich a na koniec pozbywania się. Produkujemy tylko wtedy, gdy zamówicie. Nie gniewajcie się, jeśli przyjdzie Wam poczekać kilka dni na dostawę. Przyjmujemy zamówienie, sprawdzamy wpłatę i zlecamy produkcję. To trwa.

Zawsze bardzo się staramy aby to, co otrzymujecie, było najwyższej jakości i spełniało Wasze oczekiwania. Każdą paczkę pakujemy osobiście.  

Zachęcamy Was do tego, abyście weszli z nami na wyższy poziom. Mamy nadzieję, że dzięki naszym produktom wypłyniecie na głębię własnego „JA”.  

Prowadzimy nasz sklep rodzinnie, każdy ma swój udział w jego funkcjonowaniu. Zapraszamy Was do zakupów!

Pin It on Pinterest

Share This